Tworzenie / Projektowanie STRON WWW

W twojej ofercie są świetne produkty, ale nie każdy o tym wie? My zaoferujemy Ci doświadczenie i kreatywność, które sprawią, że zyskasz nowych klientów i Twoja firma zaistnieje w sieci. Internet jest obecnie najpotężniejszym nośnikiem informacji. Nasza usługa – tworzenie stron www – to strony dopasowane do Twoich potrzeb.

projektowanie stron internetowych radom

Zobacz nasze projekty stron!

Co wyróżnia nasze projekty?

Aby spełniać oczekiwania naszych klientów, tworzymy strony www dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Indywidualna, niekonwencjonalna kreacja graficzna strony www dopasowana do charakterystyki branży i specyfiki działalności firmy. Naszym celem – tworzenie stron www – jest podnoszenie wartości marketingowych strony internetowej.

Dbamy o przejrzystość i czytelność projektowanych stron. Dużą uwagę przywiązujemy do intuicyjnej nawigacji, przeprowadzamy wiele testów żeby osiągnąć jak najlepsze wyniki.  Przy projektowaniu strony internetowych bardzo ważne jest, by użytkownik strony z łatwością i w krótkim czasie mógł odszukać pożądane treści w menu strony www.

Do naszych stron www wdrażamy nowoczesne technologie interaktywne.

Nie zapominamy, że głównym celem strony jest promocja firmy. Dbamy aby była ona spójna z jej wizerunkiem graficznym.

Etapy projektowania stron internetowych

 1. ANALIZA

  ustalenie podstawowych funkcji jakie ma spełniać strona internetowa wraz z określeniem docelowego odbiorcy strony www, zapoznanie się z branżą i analiza konkurencji

 2. PLANOWANIE i PROJEKT GRAFICZNY STRONY

  Określenie przyszłej zawartości strony. Powstaje projekt graficzny – wizualizacja wyglądu i funkcjonowania przyszłej strony www.

 3. ZEBRANIE MATERIAŁU

  Kierując się wstępnym zarysem przyszłej strony www przystępujemy do kompletowania materiałów potrzebnych do tworzenia strony www – tekstów, zdjęć ewentualnie sampli dźwiękowych, itp.

 4. REALIZACJA

  Po zaakceptowaniu przez klienta projektu graficznego strony www przystępujemy do właściwej pracy nad wdrożeniem zaproponowanego rozwiązania. Wykonujemy stronę internetową zgodnie ze specyfikacją określoną w umowie i wg przedstawionego i zaakceptowanego projektu graficznego.

 5. URUCHOMIENIE STRONY

  Po akceptacji gotowego serwisu, wykonaniu testów jego funkcjonalności i poprawności działania przenosimy stronę na serwer klienta.

Sprawdź sam i zobacz nasze realizacje:

projektowanie stron internetowych radomprojektowanie stron radomtworzenie stron radom

wróć do poprzedniej strony

ZAUFALI NAM:

ziaja vitaderm wdowczyk radom esky Polski Tytoń animex CLS Optima betsma Komenda Wojewódzka Policji Mała Lingua Gad Media System elektroskandia ekoidea Kancelaria Obsługi Nieruchomości />
			<img src= autolekar technet port lotniczy radom