Pirsummedia.pl

AGENCJA REKLAMOWA - Poznajmy się

AGENCJA REKLAMOWA – POCZĄTKI

Agencja Reklamowa Pirsummedia.pl powstała w 2010 roku. Jesteśmy więc już z Wami kilka lat, co w branży reklamowej nie jest łatwe. Zamiast upaść po pierwszym roku działalności, jak 90% firm w tej branży, my oczywiście, z mozołem, pomału pięliśmy się po szczeblach drabiny zwanej rozwojem.

Pirsummedia.pl rosła na przestrzeni lat. Rosła w profesjonalizm, skupiając fachowców o doskonałej wiedzy w swoich specjalnościach a także poprzez szkolenia i zdobywanie nowych umiejętności. Rosła także wizerunkowo, pozyskując nowych, coraz większych i rozpoznawalnych na rynku klientów.

usługi reklamowe radom
biuro reklamy radom

PIRSUMMEDIA DZIŚ

Dzisiaj, dzięki wieloletniemu doświadczeniu cieszymy się ugruntowaną pozycją na rynku.

Mając do dyspozycji ogromną wiedzę i umiejętności, najnowsze zaplecze technologiczne oraz nieszablonowe podejście do każdego z projektów reklamowych jesteśmy w stanie sprostać największym wyzwaniom. U nas jednak wciąż najważniejsi są ludzie. Każdy z nas jest totalnie inny. Mamy swoje pasje, energię i osobowość. Mimo to łączy nas jedno – ogromna pracowitość oraz entuzjazm towarzyszący każdemu projektowi, który wykonujemy. Dzięki temu potrafimy spojrzeć na każdy projekt z wielu perspektyw i wciąż zaskakujemy pomysłami.

Uwielbiamy projektować

Tworzenie logo a także cała identyfikacja wizualna nie ma dla nas żadnych tajemnic. Specjalizujemy się również w szeroko pojętym marketingu internetowym. Naszą specjalnością jest tworzenie stron www, ich optymalizacja pod wybrane frazy kluczowe oraz pozycjonowanie stron. Oferujemy też najwyższej jakości druk materiałów reklamowych. Możesz wykonać u nas katalogi produktowe i foldery, gazetki promocyjne, ulotki, wizytówki i wiele innych. Wszystko to abyś Ty, nasz kliencie z powodzeniem budował swój pozytywny wizerunek wśród swoich klientów, poszerzał swoje rynki zbytu i pozostawiał w tyle swoich konkurentów

Poznaj nas, najlepiej osobiści. Nie będziesz zawiedziony.

usługi reklamowe radom

ZAUFALI NAM

Zadowolenie Klientów oraz najlepsza jakość naszych usług i projektów to nasz najważniejszy cel.