Każda rzecz ma swój czas

Kalendarze ścienne

Kalendarze ścienne to jeden z najpopularniejszych prezentów reklamowych dla firm. Jeśli jego grafika jest atrakcyjna a cały kalendarz czytelny to możesz mieć pewność, że Twoi klienci będą go mieć przed oczami przez cały rok. Takie kalendarze reklamowe będą przypominały im o Twojej firmie codziennie.

W swojej ofercie mamy 3 rodzaje kalendarzy reklamowych ściennych. Najbardziej popularne to kalendarze trójdzielne. Można je wykonać w wersji z główką wypukłą (kaszerowaną) lub płaską. Nasze kalendarze trójdzielne charakteryzują się bardzo dużym rozmiarem w standardzie bo aż 330x816mm.

Możemy Ci także zaproponować kalendarze jednodzielne. To taki „mały brat” kalendarzy trójdzielnych. Posiada on jedno kalendarium. Można go, jak powyższy wykonać z główką wypukłą lub płaską.

Jedną z ciekawszych propozycji kalendarzy ściennych są kalendarze plakatowe. Oferujemy je w czterech rozmiarach – A1/B1 oraz A2/B2. Kalendarze te są listwowane oraz mają pomocną zawieszkę, która ułatwia zamocowanie kalendarza na ścianie.

Wszystkie kalendarze reklamowe drukujemy wg indywidualnego projektu klienta. Możesz więc w stu procentach spersonalizować swój kalendarz. Jeśli nie dysponujesz zasobami, aby taki projekt przygotować to my chętnie Ci w tym pomożemy.

 

 

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą

 


Jesteś punktualny i zorganizowany?

Zapewne potrzebujesz nowego kalendarza książkowego na rok 2018 – Przesuń stronę w dół

strzalka

Czas biegnie nieubłaganie. Mówi się, że czym więcej mamy obowiązków i lat tym czas płynie szybciej.

Kalendarz książkowy może posłużyć Ci do uporządkowania Twoich codziennych spraw firmowych i osobistych. Zapiszesz w nim terminy spotkań ważnych i tych mniej ważnych. Możesz także wykorzystać go do notowania swoich pomysłów, złotych myśli a nawet marzeń.

Kalendarze książkowe, jak widzisz są codziennym partnerem ludzi, dla których czas jest ważny. Naszym zdaniem są one jednak jednym z najlepszych nośników reklamy. Atrakcyjny kalendarz książkowy ofiarowany w prezencie Twoim klientom niezmiernie ich ucieszy i będzie im przypominał o Tobie za każdym razem, gdy będą go otwierać.

W swojej ofercie posiadamy bardzo szeroki wybór kalendarzy dla firm w różnych formatach, wzorach i kolorach. Każdy z nich dodatkowo możesz jeszcze odpowiednio spersonalizować
i stworzyć ten swój, niepowtarzalny.

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą.


Zapisujesz daty na kartkach siedząc przy biurku ? jest ich za dużo ?

Sprawdz ofertę naszych kalendarzy biurkowych na rok 2018 – Przesuń stronę w dół

strzalka

Kalendarze biurkowe

Kalendarze biurkowe znakomicie sprawdzają się do zapisywania codziennych spraw 
do załatwienia. Są zawsze pod ręką, gotowe by pomagać.

W naszej ofercie znajdziesz kalendarze tzw. “piramidki” oraz bardzo popularne biuwary. Biuwary doskonale sprawdzają się zastępując „żółte karteczki”. Możesz wtedy utrzymać porządek na swoim biurku oraz masz pewność, że zapisana informacja nie zginie w natłoku papierów lub po przejściu huraganu… tzn. sprzątaczki.

Kalendarze biurkowe to znakomity prezent dla Twoich pracowników. Możesz w grafice takiego kalendarza zawrzeć np. kodeks zachowań pracowników, misję firmy lub cokolwiek co jest dla Ciebie ważne.

Wszystkie kalendarze dla firm drukujemy wg indywidualnego projektu klienta.
Możesz więc w stu procentach spersonalizować swój kalendarz. Jeśli nie dysponujesz zasobami, aby taki projekt przygotować to my chętnie Ci w tym pomożemy.

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą