Pirsummedia  > O nas

PIRSUMMEDIA
agencja reklamowa – O nas

Nasza historia

PIRSUMMEDIA agencja reklamowa – początki

Ok. 3,5 tys. lat p.n.e. w Mezopotamii, na terenie obecnego Iraku, wymyślono pismo klinowe. Niedługo potem na jednym z rynków Babilonu pojawia się gliniana tabliczka z wyrytym napisem: „Najlepsze piwo w mieście”. Tak powstaje pierwszy szyld reklamowy.

W XV wieku Johannes Gutenberg zakłada swoją drukarnię, w której używa ruchomej czcionki. Niedługo potem pojawia się pierwszy drukowany moduł reklamowy, oferujący tanie i skuteczne odpusty na każdy rodzaj grzechu.

W XX wieku powstają kolejno:

  • pierwsza rozgłośnia radiowa (i pierwsza reklama radiowa),
  • pierwsza stacja telewizyjna (i pierwsza reklama telewizyjna),
  • INTERNET (i pierwsza reklama w sieci).

Branża reklamowa zaczyna funkcjonować pełną parą!

W roku 2010 powstaje Agencja Reklamowa PIRSUMMEDIA, umiejętnie wykorzystująca wszystkie dotychczasowe osiągnięcia nauki i techniki w zakresie szeroko pojętej reklamy. Zbierając doświadczenie, z biegiem czasu zmieniła się w Agencję Kreatywną PIRSUMMEDIA.

2010 pirsummedia logo 2010
2012  pirsummedia agencja reklamowa
2018 pirsummedia agencja kreatywna

PIRSUMMEDIA agencja kreatywna – obecnie

  • Niewyczerpane złoża dobrych pomysłów!
  • Najnowocześniejsze technologie zaprzęgnięte do działania!
  • Hektary wykonanych grafik!
  • Kilometry napisanych tekstów reklamowych!
  • Tony wydrukowanych kalendarzy, katalogów, ulotek, wizytówek i innych materiałów!
  • Armia zadowolonych klientów!

A w samym środku tego wszystkiego, niczym w oku cyklonu – MY! My, czyli zgrany i świetnie funkcjonujący zespół profesjonalistów, dysponujących wiedzą, doświadczeniem i zapałem. My, czyli Agencja kreatywna PIRSUMMEDIA.

PIRSUMMEDIA agencja kreatywna  – perspektywy

Tam, gdzie kończą się Twoje pomysły, zaczyna się PIRSUMMEDIA.
Tam gdzie kończą się Twoje możliwości… tam jeszcze trzeba przejść kawałek pod górkę i dopiero zaczyna się PIRSUMMEDIA.

Patrzymy dalej, sięgamy wyżej, znajdujemy więcej – a efekty przynosimy Tobie na jedwabnej poduszce.

Jesteśmy po to, by Twoja firma, Twoja marka, Twój produkt odniosły sukces. Bo Twój sukces to nasz sukces. A my bardzo lubimy sukcesy…

Poznaj nasz Team

Piotr Plewiński

Piotr Plewiński

Człowiek orkiestra – zna się, jak niewielu na rzeczach wielu. Obsesyjnie szuka nowych trendów i wyznacza kierunki jakimi podążamy. Permanentny optymista, który motywuje nas abyśmy ciągle przekraczali granice standardów a jednocześnie jego ścisły umysł porządkuje wszystkie nasze szalone pomysły. Gra w piłkę, biega a nawet gotuje. W naszym teamie pełni rolę rozgrywającego.

Artur Żugaj pirsummedia

Artur Żugaj

To właśnie on przenosi projekty graficzne do internetu. Informatyk z zamiłowania, webmaster z wyboru, buduje i dba o strony naszych klientów, żeby działały 24H na dobę. Magik od optymalizacji i poprawiania pozycji stron w wyszukiwarkach. Prywatnie właściciel dwóch kotów, miłośnik lotnictwa, w szczególności śmigłowców, częsty bywalec pokazów lotniczych.

Misja firmy

Założona w 2010 roku Agencja Reklamowa Pirsummedia jest jedną z wiodących firm reklamowych w regionie radomskim. Oferujemy swoim klientom szereg usług i produktów pomagających im w realizacji swoich zamierzeń biznesowych.

Celem Pirsummedia jest pomoc swoim klientom w poszerzaniu ich rynków zbytu, w powiększaniu ich przychodów a także w budowaniu dobrego ich wizerunku oraz trwałych i pozytywnych relacji ze swoimi klientami.

Cel ten możemy osiągnąć dzięki odpowiedniej wiedzy i doświadczeniu, profesjonalnym narzędziom, oraz opartej na najwyższych standardach obsłudze klienta.

Naszą wiedzę i kompetencje nieustannie poszerzamy uczestnicząc w szkoleniach handlowych, produktowych i specjalistycznych, dzięki którym nasi klienci stawiają nas w roli ekspertów w tym co robimy.

Zaufali nam

Zaufanie to najlepsza zapłata jaką możemy otrzymać za swoje zaangażowanie i pracę. Cieszymy się więc, że obdarza nas nim tak wielu klientów.

Dołącz do nich także Ty…

Zainteresowany?

Porozmawiajmy o Twoim biznesie

agencja reklamowa pirsummedia

Agencja Reklamowa Pirsummedia

radom słowackiego 100Graniczna 17,
26-600 Radom

 pirsummedia(at)pirsummedia.pl pirsummedia(at)pirsummedia.pl

Śledź nasze poczyniania na:

facebook instagram

Copyright © 2024 PIRSUMMEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone.