Pirsummedia  > Realizacje > Enwolt

Enwolt

Instalacje fotowoltaiczne

Zakres realizacji:

Projekt logo, wizytówki, teczki ofertowej, ulotki wraz z drukiem zaprojektowanych materiałów. Projekt i wykonanie responsywnej strony www wraz z copywritingiem i optymalizacją SEO. Prowadzenie Social media.

Materiały drukowane

Pracę nad kreowaniem wizerunku firmy Enwolt zaczęliśmy od wdrożenia materiałów handlowych, takich jak: wizytówki, ulotki oraz oferty handlowe dla klientów. Każdy następny element został zaprojektowany tak by był spójny z pozostałymi elementami oraz w taki sposób by jak najbardziej odzwierciedlał filozofię firmy na temat pozyskiwania energii.

projektowanie stron www

Materiały drukowane – outdoor

Kolejnym krokiem było przygotowanie materiałów do reklamy zewnętrznej. Po przeprowadzonej analizie oraz uwagach klienta skupiliśmy swoją uwagę na zaprojektowaniu wielkopowierzchniowych banerów informacyjnych.

Atuty firmowe

Następnie skupiliśmy się na przygotowaniu wizualizacji oklejenia aut firmowych przeznaczonych głównie dla ekip montujących instalacje fotowoltaiczne dla klientów. Po bezproblemowej akceptacji przystąpiliśmy do wdrażania projektu w życie.

Web

Po wdrożeniu poprzednich projektów skoncentrowaliśmy się na stworzeniu w sieci specjalnej przestrzeni informacyjnej dla firmy Enwolt. W pełni responsywnej strony internetowej.

Zobacz nasze inne realizacje

Zainteresowany?

Porozmawiajmy o Twoim biznesie

agencja reklamowa pirsummedia

Agencja Reklamowa Pirsummedia

radom słowackiego 100Graniczna 17,
26-600 Radom

 pirsummedia(at)pirsummedia.pl pirsummedia(at)pirsummedia.pl

Śledź nasze poczyniania na:

facebook instagram

Copyright © 2021 PIRSUMMEDIA. Wszelkie prawa zastrzeżone.