REFERENCJE KLIENTÓW

Pirsummedia.pl - Agencja Reklamowa
Rzeczpospolita

Gremi (Rzeczpospolita)

Z agencją reklamową Pirsummedia współpracujemy już od kilku lat. Przez ten czas zespół pirsummedia zrealizował dla nas wiele dużych dostaw gadżetów promocyjnych i reklamowych takich jak pamięci USB, powerbanki, smycze, długopisy. Wysoka jakość i staranność wykonania oferowanych produktów spełniła nasze oczekiwania za każdym razem. Zawsze też możemy liczyć na fachowe doradztwo i krótkie terminy realizacji, ale również rozsądne ceny proponowanych nam gadżetów. Agencja wielokrotnie udowodniła, że jest partnerem godnym zaufania, a potrzeby klienta traktuje z najwyższą powagą. Dlatego z pełną odpowiedzialnością możemy polecić agencję reklamową Pirsummedia jako godnego zaufania partnera, z którym warto nawiązać współpracę.

Jakub Zaskurski
Dyrektor Działu Dystrybucji
Gremi Media SA

ptdystrybucja radom

PT Dystrybucja S.A.

PT Dystrybucja S.A. już od 2012 roku współpracuje z Agencją Reklamową Pirsummedia.pl przy realizacji wszelkich materiałów reklamowych jak: miesięczniki promocyjne, ulotki, kalendarze, katalogi, elementy reklamy zewnętrznej itp. Agencja Reklamowa wykonuje dla nas zarówno projekty jak i druk zaprojektowanych materiałów. Wielokrotnie była dla nas też dostawcą gadżetów reklamowych.

Powierzyliśmy im też opracowanie identyfikacji wizualnej naszej marki Payland Net i rebranding PT Dystrybucja, a także wykonanie stron internetowych dla obu marek.

Na podstawie naszej wieloletniej współpracy możemy śmiało stwierdzić, że doświadczenie i wysokie kwalifikacje zespołu gwarantują profesjonalne i nietuzinkowe projekty, dostosowane do indywidualnych potrzeb i mające pozytywny wpływ na wizerunek firmy. Polecamy Pirsummedia.pl firmom poszukującym profesjonalnego i zaufanego partnera.

Wojciech Konstanty
Prezes Zarządu
PT Dystrybucja S.A.

referencje port lotniczy radom

Port Lotniczy „RADOM” S.A.

Port Lotniczy „RADOM” S.A. od lat korzysta z usług Agencji Reklamowej PIRSUMMEDIA. Rekomendujemy usługi agencji, które odznaczają się wysoką jakością oraz rzetelnością wykonania. Przy każdym zamówieniu stawialiśmy wysokie wymagania, którym PIRSUMMEDIA bez problemu sprostała. Pragniemy podkreślić ogromne zaangażowanie i profesjonalizm pracowników. Dzięki naszej współpracy marka Port Lotniczy „RADOM” zaistniała na wielu branżowych wydarzeniach i jest rozpoznawalna przez naszych pasażerów. Dziękujemy za odlotową współpracę!

Remigiusz Mazur
Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji
Port Lotniczy „RADOM” S.A.

referencje Jasińscy Kopalnia betoniarnia

Kopalnia Betoniarnia JASIŃSCY

Chcemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez Agencję Reklamową PIRSUMMEDIA.
Podstawą kontaktów z Agencją Reklamową PIRSUMMEDIA jest jej rzetelność i fachowość połączone są z zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na potrzeby Klienta. Usługi świadczone są zawsze ku naszemu zadowoleniu, terminowo i bez zastrzeżeń, z zachowaniem należytej zawodowej staranności. Dzięki temu Agencja zyskała u nas bardzo dobrą opinię pozwalającą polecić ją jako sprawdzonego Partnera.

Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez Agencję Reklamową PIRSUMMEDIA szczególnie tym, którzy poszukują solidnego partnera do współpracy.

Jagoda Jasińska
Właściciel
Kopalnia Betoniarnia JASIŃSCY

referencje mgg

Mazowiecka Grupa Geodezyjna

Agencja Reklamowa PIRSUMMEDIA od 4 lat dba o wizytówkę mojej firmy. Wszystkie projekty były zawsze przemyślane i wykonane niezwykle starannie. To co wyróżnia firmę na tle konkurencji to rewelacyjne pomysły oraz terminowość wykonania prac.

Z czystym sumieniem polecam firmę PIRSUMMEDIA.

Rafał Rychlicki
Właściciel
Mazowiecka Grupa Geodezyjna

referencje helpea

Helpea

Agencja Reklamowa PIRSUMMEDIA wykazała się wieloma bardzo znaczącymi zaletami, które obejmują fachowe i profesjonalne wykonywanie zleconych zadań oraz dobry stopień organizacji pracy.

Z pełnym przekonaniem rekomendujemy Agencję Reklamową PIRSUMMEDIA jako partnera, który gwarantuje profesjonalizm, terminowość i precyzję wykonywanych zadań. Również przyjazna atmosfera we współpracy pomiędzy naszymi firmami sprawia, że jesteśmy spokojni o wysoką jakość wykonywanych zleceń.

W związku z powyższym możemy polecić Agencję Reklamową PIRSUMMEDIA innym klientom jako partnera godnego ufania.

Daniel Woźniak
Wiceprezes Zarządu
Helpea Sp. z o.o.

polecamy family group

Family Group, MałyMuzyk Ognisko Muzyczne

Mamy wielką przyjemność zarekomendować agencję reklamową Pirsummedia. Jej zespół tworzą wybitni profesjonaliści, którzy już od pięciu lat tworzą dla naszej firmy różne projekty, począwszy od logo i strony internetowej po projekty ulotek, bannerów i plakatów. Zespół Pirsummedia łączy artystyczną kreatywność ze znajomością najnowocześniejszych narzędzi i techniczną perfekcją. Zawsze możemy liczyć na bardzo szybką i rzetelną realizację zleceń, nawet w wypadku napiętych terminów. Gorąco polecamy usługi Pirsummedia

Anna i Paweł Kwaśny
Właściciele Centrum edukacyjnego
Family Group, MałyMuzyk Ognisko Muzyczne

referencje klprojekt

KL PROJEKT Usługi projektowe

Z Agencją Reklamową Pirsummedia.pl współpracuje od kilku lat. To im powierzyłem stworzenie wizerunku mojej firmy w sieci.

Niełatwo dziś znaleźć solidnego i odpowiedzialnego fachowca, który zarazem będzie kreatywny i szybki w działaniu. Pracownicy Agencji łączą w sobie te wszystkie cechy, tworząc zespół ludzi kompetentnych, sumiennych, twórczych i otwartych.

Po przedstawieniu moich wymagań i preferencji otrzymałem projekt graficzny, który spełnił moje oczekiwania. Stworzyli dla mnie profesjonalne materiały reklamowe począwszy od logotypu poprzez wizytówki aż po nowoczesną stronę internetową.

Agencja w swojej pracy podąża za nowoczesnymi trendami i technologiami. Pracownicy mają wiele kreatywnych i świeżych pomysłów. Podczas współpracy mogłem liczyć na stały kontakt i wysoki poziom obsługi.

Śmiało mogę powiedzieć, że najważniejsze atuty tej firmy to pomysłowość, rzetelność i fachowa obsługa.

Łukasz Kosik
Kl PROJEKT
Usługi projektowe

polecamy es-line

Studio Projektowania Wnętrz ES-LINE

Z Agencją Reklamową Pirsummedia współpracujemy od kilku lat.
Sprawnie i terminowo wykonali dla naszej firmy szereg projektów i materiałów reklamowych.
Warte podkreślenia jest wszechstronne podejście do naszych pytań, wątpliwości oraz pomysłów na każdym etapie współpracy, a także staranne dopasowanie prac do naszych potrzeb i oczekiwań.
Kompetencja, rzetelność i przyjemna atmosfera kontaktów biznesowych sprawia, że z przyjemnością polecamy zespół Agencji Pirsummedia jako profesjonalny i godny zaufania

Magdalena Sygocka
Właściciel
Studio Projektowania Wnętrz ES-LINE

referencje verssen

Carl Verssen

Z firmą PIRSUMMEDIA, pracuję już od kilku lat i muszę powiedzieć,
że każde wyzwanie jakie podejmą, doprowadzają do końca szybko i w najwyższej jakości.
A wszystko w bardzo miłej atmosferze i w normalnych cenach.

Robert Kaługa
Współwłaściciel
Carl Verssen

referencje ascar

ASCAR SERVICE Niezależny Serwis Samochodowy

Agencja Reklamowa PIRSUMMEDIA w sposób profesjonalny, rzetelny i twórczy dba o naszą identyfikację wizualną, jej rozwój i ewolucję. Jest twórcą projektu naszej strony internetowej. Oprócz tego zrealizowała dla nas zlecenia z zakresu reklamy firmy m.in. reklamy zewnętrzne, ulotki reklamowe, wizytówki i wiele innych.

Polecam Agencję Reklamową PIRSUMMEDIA z pełnym przekonaniem, iż powierzone jej zlecenia zostaną wykonane profesjonalnie i terminowo.

Artur Sarnacki
Właściciel
ASCAR SERVICE Niezależny Serwis Samochodowy